Přeskočit na obsah

Míša

Michaela Holazová

Co na sebe prozradit? Už od malé holky jsem měla spoustu energie.  Nikdy jsem nevydržela dlouho sedět na jednom místě. Ve škole jsem milovala tělocvik! Bavilo mě všechno a dokonce se musím pochválit, také všechno mi hned šlo ?  Ráda jsem závodila a pořád jsem chtěla být první. 

Milovala jsem tanec, vymýšlela jsem si svůj vlastní originální, odlišný styl.  Tančila jsem  také break dance a street dance. 

V dospělosti jsem vycestovala do Skotska za prací, kde jsem začala chodit do Fitness centra, které bylo každodenní součástí mého života asi 10 let. 

Po porodu syna mi zůstalo nějaké to kilo navíc a řekla jsem si, že to musí jít za každou cenu dolů. 

Na doporučení kamarádky jsem vyzkoušela skupinové cvičení Jumping Fitness, které mě nadchlo, po první lekci, na které jsem málem umřela, jsem věděla, že to bude pro mě to pravé ořechové. Tady jsem se opravdu nestíhala nudit. Chodila jsem pravidelně,  tak že se z nás všechny staly kamarádky. Jednoho dne naše instruktorka  mě a ještě pár holek oslovila, jestli nechceme s ní vytvořit tým, který by vystupoval  na různých akcích před diváky. 

Byla to pro mě pocta, že si vybrala právě mě, ale také výzva. Milují výzvy, a proto jsem souhlasila. Vystupovali jsme na veřejných  akcích a lidem se to moc líbilo. Musím přiznat, že vystupování před lidmi mě naplňovalo a strašně jsem si to užívala.  Proto jsem se rozhodla absolvovat udělat si kurz na instruktorku Fitness Jumpingu.  

Pořád jsem váhala, ale z čista jasna se ke mně dostala pracovní nabídka trenéra ve  FitclubMT. Dostala jsem šanci posunout se dál a dělat  přesně to co mě baví. Jumping Fitness je kardio, posilování, tanec a zábava! 

Ve volnočasových aktivitách chodím běhat. S rodinou jezdím na  bruslích jak v létě tak i v zimě, chodíme po horách, lyžujeme a užíváme si života.  Také jsem úspěšně dokončila pár překážkových závodů jako je Sparťan Race,  Mad race, Urban Challenge.  

Jsem zástupcem značky fitness doplňku stravy Glamurfit, kterou na základě svých vlastních zkušeností mohu jenom doporučit. Přípravky jsou opravdu kvalitní a do detailu vyvážené. Prostě konečně něco speciálního pro  ženy. 

Ráda čtu, vzdělávám se. Obklopují se pozitivními lidmi. Život mě baví a užívám si ho každý den. 

Co bych mohla ještě na sebe prasknout?  Občas si ujíždím na čokoládě?

moje moto : „NEZNÁM BOLEST“