Přeskočit na obsah

TRX

TRX

Historie TRX je úzce spjatá s bývalým členem elitní vojenské jednotky Navy SEAL Randy Hetrickem, který ve snaze sestavit efektivní trénink s využitím jednoduchých pomůcek (začínal s padákovými popruhy), přišel s myšlenkou závěsného systému s madly a nastavitelnou délkou. A jak zkratka TRX (Total-body Resistance eXercise = cviky pro zatížení celého těla) napovídá, jde o neuvěřitelně všestranné cvičební vybavení.

TRX přináší maximální výsledky v minimálním čase a pomůže vám vybudovat pevnou a zdravou postavu, cvičení na TRX je určeno pro úplné začátečníky i elitní sportovce, je to cvičení vhodné pro každého, jde o nastavení úhlu, zvolení cviků a frekvenci opakování. Cviky lze snadno stupňovat. Zátěž upravíte nastavením polohy těla, používáte svou vlastní tělesnou hmotnost. TRX umožňuje třírozměrné pohyby, které není možné provádět s jiným fitness nářadím.

Našim klientům umožňujeme dva typy tréninků – pro začátečníky i pro pokročilé.

 

Náročnost - začátečníci
nízká
Náročnost - pokročilí
vysoká
Efektivita
velmi vysoká
Oblíbenost
vysoká

Během tréninku s TRX budujete silné a stabilní jádro (CORE), hluboký stabilizační systém, které je základem všech efektivních a účinných pohybů lidského těla, posílíte zádové svaly, svaly rukou, nohou, hrudníku… Posílíte celé tělo.

Cvičení na TRX je také součástí funkčních i kardio tréninků (TABATA, HIIT)

Začátečníci

Úterý

Čtvrtek

Neděle

Zarezervujte si místo na lekci právě teď!