Přeskočit na obsah

Denisa

Denisa Sochací

Od malička miluji pohyb a je to to, co mě dodnes nejvíc naplňuje. Aktivně sportovat jsem začala v 6 letech, kdy jsem nastoupila do závodní gymnastiky a vydržela u ní 10 let. V soutěži jednotlivců i týmů jsme obhájili několik titulů, od okresních přeborů po celorepublikové finále. 

Po skončení jako závodník jsem začala s trénováním dětí, jak závodních, tak rekreačních, jako doplňkové cvičení pro taneční kluby. Hlavně, co se týče průprav pro zpevnění, mobilitu a flexibilitu pohybu. Také jsem jezdila na závody jako rozhodčí. 

Trénovat lidi, v rámci fitness, jsem nejdříve začala posilováním s vlastní váhou na vibrační plošině Power Plate. Dále jsem si udělala kurzy na Bosu, Jumping a TRX. Jumping jsem předcvičovala následné tři roky při studiu na škole v Brně. 

Mezi mé záliby patří především trávit volný čas venku v přírodě. Miluji cyklistiku a chození po horách. Také mě baví běh, in-line a ráda chodím do klasické posilovny. Mimo sportovní aktivity si ráda posedím s přáteli u dobrého jídla a pití.

Mé motto: pohyb je život