Přeskočit na obsah

Vyzkoušejte novinku Pilates Reformer

  • od

Hledáte způsob, jak zlepšit držení těla, jeho mobilitu a sílu, ale současně chcete tělo protáhnout a ulevit mu od bolesti? Tak právě pro vás může být Pilates Reformer tím pravým ořechovým. Tento důmyslný stroj je sestaven podle návrhu zakladatele cvičení Pilates, Josepha Pilatese, který věřil, že duševní a tělesné zdraví jsou spojená nádoba a cvičení dokáže uzdravit tělo z nemoci.

„Po 10 lekcích se budete cítit lépe, po 20 lekcích budete lépe vypadat a po 30 lekcích budete mít nové tělo.“
Joseph Pilates

Zažijte 60 odstínů Pilates

S humorem je třeba uznat, že Pilates Reformer připomíná ledacos, přesto vám tento důmyslný stroj, jinak též „jezdící lehátko“ v pevném rámu, tvořený pružinami, kladkami a lanky, umožňuje, prostřednictvím přirozeného odporu pružin a vlastní váhy, posilovat svaly v celé jejich délce. Jinak řečeno, vybudujete si dlouhé, štíhlé a pružné svaly. Cvičení na stroji Pilates Reformer umožňuje dostat se do formy ve velmi krátkém čase, aniž by to zatěžovalo váš pohybový aparát. Je až pětkrát účinnější a variabilnější než klasické cvičení na podložce, zároveň je ale vhodný také jako zdravotní cvičení po úrazech, operacích a nebo pro seniory. Není se tak čemu divit, že se Pilates Reformer stal jednou z nejpopulárnějších a nejefektivnějších pomůcek novodobého fitness.

Součástí cvičení na Pilates Reformer ve FitclubMT je individuální dohled zkušeného a certifikovaného trenéra, který určuje kombinace a náročnost cviků podle vašich potřeb a rozvíjí vaše pohybové možnosti.

Proč cvičit na stroji Pilates Reformer?

  • Napravíte držení těla,
  • odstraníte svalové dysbalance,
  • posílíte hluboký stabilizační systém a pánevní dno,
  • zlepšíte fyzickou sílu a kondici,
  • rozvinete mobilitu a flexibilitu těla,
  • naučíte se správně dýchat a zapojovat konkrétní svalové skupiny,
  • snížíte nebo zcela odstraníte chronické bolesti pohybového aparátu, jako jsou bolesti zad nebo bolesti kloubů,
  • předejdete výhřezu meziobratlových plotének, popřípadě zlepšíte jejich stav,
  • vrátíte se zpět do formy po úrazech, operacích pohybového aparátu a po porodu.

Cvičení na stroji Pilates Reformer je určeno jak úplným začátečníkům, lidem s nadváhou, pohybovými potížemi nebo bolestmi, tak i pokročilým sportovcům jako doplněk k plnému fyzickému zatížení.

Cena za individuální lekci na Pilates Reformer je 500 Kč/hod. nebo využijte zvýhodněnou cenu kurzu – 5 vstupů za 2250 Kč a 10 vstupů za 4500 Kč.