Pionýrů 839, areál bývalého Selika, vchod B - Frýdek Místek

Rezervace - Velký sál

Individuální tréninky od 6:30 do 20:30 každý den + Power Plate lekce
Rezervace
Pondělí
06:00 - 07:00
Kruhový trénink KardioLight
Markéta
Rezervováno: 0 / 10
Rezervovat
07:00 - 08:00
Funkční trénink
Michal
Rezervováno: 0 / 10
Rezervovat
08:00 - 08:30
SM SYSTÉM
Toto cvičení lze objednat kdykoli během dne
Markéta
Rezervováno: 0 / 5
Rezervovat
09:00 - 10:00
Kruhový trénik Intensiv
Markéta
Rezervováno: 0 / 20
Rezervovat
15:00 - 16:00
Trénink junioři
Michal
Rezervováno: 0 / 10
Rezervovat
16:00 - 18:00
.
Rezervace na kruhový trénink přes rozvrh Cross tréninku
.
Rezervováno: 0 / 20
Rezervovat
18:00 - 19:00
Jumping/Body Variability ZAČÁTEČNÍCI !!
Míša
Rezervováno: 12 / 12
Rezervovat
19:00 - 20:00
TRX HIGHT
Markéta
Rezervováno: 9 / 17
Rezervovat
Útery
06:00 - 07:00
Kruhový trénink KardioLight
Markéta
Rezervováno: 0 / 10
Rezervovat
07:00 - 08:00
Funkčí trénink
Michal
Rezervováno: 0 / 10
Rezervovat
08:00 - 08:30
SM SYSTÉM
Toto cvičení lze objednat kdykoli během dne
Markéta
Rezervováno: 0 / 5
Rezervovat
09:00 - 10:00
Kruhový trénik
Markéta
Rezervováno: 0 / 15
Rezervovat
10:00 - 11:00
SRTG Frýdek Místek
Markéta
Rezervováno: 0 / 15
Rezervovat
16:00 - 17:00
Kruhový/funkční trénik
Markéta
Rezervováno: 1 / 15
Rezervovat
17:00 - 18:00
Cross TABATA, funkční trénink
Markéta
Rezervováno: 0 / 20
Rezervovat
18:00 - 19:00
TRX HIGHT
Markéta
Rezervováno: 8 / 17
Rezervovat
19:00 - 20:00
Kondiční cvičení pro začátečníky a mírně pokročilé
Markéta
Rezervováno: 0 / 7
Rezervovat
Středa
06:00 - 07:00
Kruhový trénink KardioLight
Markéta
Rezervováno: 4 / 10
Rezervovat
07:00 - 08:00
Funkčí trénink
Michal
Rezervováno: 3 / 10
Rezervovat
09:00 - 10:00
Kruhový trénik Intensiv
Markéta
Rezervováno: 5 / 10
Rezervovat
15:00 - 16:00
Trénink junioři
Michal
Rezervováno: 1 / 10
Rezervovat
16:00 - 17:00
SRTG Frýdek Místek
Michal
Rezervováno: 3 / 15
Rezervovat
17:00 - 18:00
Kruhový trénink začátečníci
Michal
Rezervováno: 2 / 20
Rezervovat
18:00 - 19:00
Jumping/Body Variability
Míša
Rezervováno: 10 / 12
Rezervovat
19:00 - 20:00
BOSU Kardio/Core
Eva
Rezervováno: 2 / 11
Rezervovat
Čtvrtek
07:00 - 08:00
Funkční trénink
Michal
Rezervováno: 0 / 10
Rezervovat
08:00 - 08:30
SM SYSTÉM
Toto cvičení lze objednat kdykoli během dne
Markéta
Rezervováno: 0 / 5
Rezervovat
09:00 - 10:00
Kruhový trénik
Markéta
Rezervováno: 5 / 15
Rezervovat
10:00 - 11:00
SRTG Frýdek Místek
Markéta
Rezervováno: 0 / 15
Rezervovat
16:00 - 17:00
Kruhový trénink
Markéta
Rezervováno: 2 / 15
Rezervovat
17:00 - 18:00
Cross TABATA, funkční trénink
Markéta
Rezervováno: 14 / 15
Rezervovat
18:00 - 19:00
TRX HIGHT
Markéta
Rezervováno: 17 / 17
Rezervovat
19:00 - 20:00
TRX Začátečníci
Eva
Rezervováno: 6 / 15
Rezervovat
Pátek
06:00 - 07:00
Kruhový/funkční trénik
Michal
Rezervováno: 4 / 10
Rezervovat
07:00 - 08:00
Funkční trénink
Michal
Rezervováno: 3 / 10
Rezervovat
09:00 - 10:00
Kruhový trénik Intensiv
Markéta
Rezervováno: 5 / 20
Rezervovat
17:00 - 18:00
BOSU Kardio/Core
Eva
Rezervováno: 0 / 11
Rezervovat
Sobota
09:30 - 10:30
SRTG FM
kruhový/funkční trénin
Michal
Rezervováno: 2 / 15
Rezervovat
Neděle
09:00 - 10:00
Body Work Light
Denisa S.
Rezervováno: 0 / 20
Rezervovat
10:00 - 11:00
TRX Začátečníci
Eva
Rezervováno: 0 / 15
Rezervovat
18:00 - 19:00
Jumping POKROČILÍ + břišáky
Míša
Rezervováno: 9 / 12
Rezervovat
Individuální tréninky od 6:30 do 20:30 každý den + Power Plate lekce
Rezervace